BMW 218i Fiyatı

BMW 218i Fiyatı, Sahibinden, Özellikleri ve Yorumlarını sitemizde okuyabilir isterseniz sizlerde görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Yeni BMW 218i incelemesi seni bekliyor.

Bavyera menşeli marka BMW, Türkiye’de satışa çıkardığı, ilk kez önden çekişli olarak ürettiği araba olan 218i modeli ile, müşterilere kapısını açıyor. Bu makalemizde bu arabanın modeli için derinlemesine bir araştırma yazısı yazacağız.

BMW’nin standartlaşmış müşteri potansiyeli, ve bu standart müşteri kesiminin belirli istek ve önerilerini dinleyen BMW, dinamikleştirilmiş tasarım, özelleştirilebilir kolay işlevselliği, güvenli sürüş keyfi ve mükemmel bir kokpit ile karşımızda. BMW markasının yeni modeli olan 218i, yukarıda da belirttiğimiz ilk önden çekişli arabasını üretmiş bulunuyor.

BMW 218i fiyatı İlkay oto

BMW marka yetkilileri, bu modelin onlar için yeni bir pazara girişin anahtarını olduğunu, ve yeni bir çığır açacağı kanısındalar. Aracın önden çekişli olması ve standart müşteri potansiyelinin bu aracı sevmesi, BMW’nin bundan sonra üreteceği araçların önden çekişli olma sinyalini veriyor. BMW 2 serisinin, 18i modeli, ön kısımdan bakıldığında oldukça dinamik bir tasarıma sahiptir. Bunun yanında, 218i modeli, önden bakıldığında, yıllardır alışılagelenin dışında, mükemmel bir kıyafet taşıyan bir araç. Muhteşem bir tasarım örneği olmuş.

BMW 218i Fiyatı ve Özellikleri

BMW’nin eski çıkarmış olduğu modellerde de göreceğimiz gibi, ön arka tampon, profesyonel far tasarımı ve ızgara aracın ilk dikkat çeken kısımlarından oluyor. Active Tourer, önden arkaya doğru yükselen hat çizgisi sayesinde, dinamik bir görüntü sergiliyor.

BMW 218i dış görünümü

468 litretlik bagaj hacmine sahip olan 218i, arka koltukları bagaj içerisinde bulunan butonlar aracılığı ile kolaylıkla yatırdığımızda, bagaj hacmini 1510 litreye kadar çıkartıyor. BMW bu adımla, diğer Avrupa ülkelerinde yaşayan aileleri de müşteri çemberinde almış gözüküyor. Çünkü günümüzde, Avrupa pazarına girmek isteyen bir otomobil firması, büyük bagaj üretmek zorunda kalıyor. Ufak bagaj hacmine sahip araçlar, tercih edilen arabalar arasında olmuyor.

BMW 218i Sahibinden ve Yorumları

BMW’nin yıllardır tut haline getirdiği, kendi markasına özel direksiyon tasarımı ve üç katmanlı orta konsol ilk bakışta gözleri mest ediyor.

218i modeli, benzinli motora sahip. Dizel motor tercih etmek isteyen müşterilerin, 216d Active Tourer modelini beklemeleri gerekiyor. BMW tarafından yapılan açıklamaya istinaden, 2015’te üretime başlanacak.

218i Reklamı

BMW arkasına ait diğer araçları ve fiyatlarını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir