İlkay KALKAN İlkay Otomotiv'in Sahibiİlkay Otomotiv İlkay KALKAN tarafından 1994 yılında kurulmuştur. KALKAN 1966 senesinde Çorum’a bağlı Kargı ilçesinden doğmuştur. İlk öğretim hayatını başarıyla bitirdikten sonra Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra eğitim öğretim hayatına Anadolu Üniversitesi Açık Öğretin Fakültesi İşletme bölümünden eğitimine devam etmiştir.

Oto galeri mesleğine 1983 senesinde başlayan İlkay KALKAN; dürüstlüğü, güvenirliği ve azimli çalışması sonucunda 1994 senesinde İlkay Oto Galeriyi kurmuştur. Mesleğe başlangıcından itibaren dürüstlüğü, bilgili kişiliği herkes tarafından bilinerek güvene dönüşmüştür. 25 senedir aynı özveri ve istikrarla çalışarak İlkay Otomotiv siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor.

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

İlkay Oto senelerin verdiği tecrübe, bilgi ve öz güvenle, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda araba alımı ve satımında yardımcı oluyoruz. Amacımız daha fazla insana ulaşıp, güvenli bir şekilde müşterilerimizi araç sahibi yapmaktır. Satışa sunduğumuz araçların ekspertizini A’dan Z’ya yaparak müşterilerimize doğru bilgi vermenin, mutluluğu ve güveni içerisinden işimizi yapmaya devam edeceğiz.

  • Muhasebe 2
  • Satış Danışmanı 3
  • Satış İşlemleri 4
  • Ekspertiz 2
  • Oto Kuaför ve Dizayn 3
  • Ortam Düzeni 3

Toplamda 17 personelimiz, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyor. Doğru, güvenli ve güler yüzlü çalışmaya devam ederek hizmet vermeye devam edeceğiz.