Aston Martin Lagonda Fiyatı

Aston Martin Lagonda Fiyatı, sahibinden, özellikleri ve yorumları için yazımızı okumayı unutmayın. Lagonda arabası hakkında detaylı bilgiler.

1970 yılında çıkardığı otomobil markası ile büyük bir satış oranı elde eden marka, tekrardan kendi araç sürümü olan Lagonda markasını satışa sunmayı planlıyor.

Önümüzde ki günlerde çalışmaları bu yönde hızlandıracak olan Aston Martin yetkilileri de yeni araç tasarımları hakkında bizlere 30 farklı fotoğraf sundu. Lagonda serisi ile tekrar bir çıkış yakalamayı hedefleyen yetkililer, ayrıca bu araç için pek çok değişiklik olacağını da söyledi. İlkay oto galerisi olarak fiyatlarını merak ettik ancak, müşterileri için bile şuan sunum gerçekleşmiyor. Sadece özel olarak tasarlanacağı gibi, özel müşteriler için de satışa sunulacak.

Aston Martin Lagonda Fiyati

Aston Martin Lagonda Fiyatı ve Özellikleri

Tasarımları henüz tamamlanmadı fakat yakın zaman da meraklısına satışları da gerçekleşecek. Arabanın yapım aşamasında çalışanların %80’lik bir kısmını kadınların oluşturduğu söyleniyor. Bu da daha detaylı ve daha çok önlemli bir araç olacağını doğurabilir. Bilindiği gibi Aston Martin, dünya üzerinde ki en sağlam ve en güvenlikli araba markalarından bir tanesi. Bu kez çıkaracakları arabanın dış görünümü de Sedan’a yakın gibi olsa da, balina kasa olarak adlandırılan, balina görünümlü bir dış cepheye sahip olacak.

Aston Martin Lagonda Motor Gücü

En çok merak edilen özelliği ise motor gücü! Aston Martin bugüne kadar çıkardığı tüm araçlarda beygir ve motor gücü ile alakalı hep en yüksek oranları sunma fırsatı yakaladı. Bu markasının yeni sürümünde de 560 bg, 630 Nmtork çıkışı olacak.

2019 Aston Martin Lagonda Dış Görünümü

Tanıtım Videosu

Videoda da izlediğiniz gibi arabanın harika bir rengi ve duruşu var. Lüks araçlar arasında belki en iyisi değil ama kendim bindiğimi düşündüğümde bile acayip bir şekilde seviyemin yükseldiğini hissedebilirim. Hız göstergesi ucuz bir aracınkiyle aynı gibi. Ancak göğüs kısmı çok şaşalı ve ekstra karışık ve fevkalade görünümlü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir