Citroen

İkinci elCitroen fiyat listesini burada bulabilirsin. Ankara’da satılık sahibinden ikinci el Citroen fiyat listesi ilkayotom.com’da.

Fransa menşeli otomobil markası Citroen’in ikinci el binek araçlarını, ticari araçlarını ve SUV (Jip) kasası satılık ilanlarını burada görebilirsiniz. Belki seçiminizi yaptınız ancak ilanlarda ki araçların temiz kullanımına duruşuna veya özelliklerine göre seçiminizi değiştirme şansınız bulunmakta. Araç sahibi olmak isteyenler genelde hatasız ve düşük kilometreli araç satın almak isterler. Ancak Ankara’nın artan trafik yoğunluğuyla beraber artık dikkatsiz şoförler yüzünden bu oran düşük olmaktadır. Hatasız Citroen bulmak imkansız demiyoruz tabi ki ancak fiyat konusunda değerini arttırmaktadır. İlanlarda yer alan araçlarımızı beğendiyseniz fiyatlarımızda pazarlık payımız mevcut olup pazarlığa açıktır.

Citroen Fiyat Listesi ve Modelleri

Otomobil Modelleri: AX, BX, C-Elysée, C1, C2, C3, C3, C4, C5, C6, C8, Evasion, Saxo, Xantia, XM, Xsara, ZX,
Arazi, SUV & Pickup Modeller: C3 AirCross, C4 Cactus, C5 AirCross
Minivan & Panelvan & Ticari Modeller: Berlingo, C15, Jumper, Jumpy, Nemo

İşiniziçin veya aileniz için Citroen sahibi olmak isteyebilirsiniz. Sağlam bir arabayı garantili araba satan bir oto galeriden güvenlikle alabilirsiniz. Uygun fiyata araba sahibi almak isteyebilirsiniz, ancak alırken kalitesiz bir araca veya dolandırıcıya denk gelebilirsiniz. İlkay Otomotiv Ankara’da binlerce müşteri potansiyeline ulaşmış bir oto galeridir. Seçiminizi doğru adresten yapmak satış sonrası da sizler için garanti sağlar.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.